V jaké sféře pracujete?
Zavřít

Odborníci ocenili vitanskou nabídku

29.11.2017
Sdílet

Vitana Food Service se opět úspěšně prezentovala na největším gastronomickém veletrhu pro profesionály Bidfood Expo 2017.

Smršť informací a ochutnávek u 70 stánků opět čekala odbornou veřejnost při návštěvě veletrhu Bidfood Expo 2017, který se konal v druhé polovině listopadu v pražských Letňanech a Olomouci. 

 „Veletrh byl skvělou příležitostí ke zviditelnění naší nabídky pro stávající a nové zákazníky ze segmentu Horeca a institucí. Na stánku jsme komunikovali Vitanu Food Service, prémiovou značku Chef club a značku Felix. Každý partner veletrhu měl možnost na svém stánku přijímat objednávky na předem daný sortiment. Proto se v našem stánku vystřídalo několik obchodních konzultantů, zástupci marketingu FS a manažeři pro klíčové zákazníky,“ říká Karolína Blechová, Instore Manager Vitany Food Service.

 

„Naše prezentace pro gastro profíky měla skvělou odezvu, na čemž se významně podílely také servírované speciality z naší kuchyně - vepřová panenka se steakovou omáčkou a zeleným pepřem a druhá dobrota jelen se šípkovou omáčkou a perníkovým knedlíkem. Vzhledem k tomu, že začala lyžařská sezóna, rozhodli jsme podávat i Gulášovou polévku Felix. Všechny pokrmy na stánku vařil externí kuchař Lubomír Brázda, hlavní tvář naší značky.“

Odborníci ocenili vitanskou nabídku

Kam dále