Vařil pro prezidenty i studenty. Teď je Lubomír Brázda novou tváří Vitana FS

Vařil pro prezidenty i studenty. Teď je Lubomír Brázda novou tváří Vitana FS

Lubomír Brázda patří mezi českou gastronomickou špičku. Jeho kariéra je bohatá a rozmanitá. Od svých profesních začátků v závodních jídelnách se přes vedoucího restaurací dostal až na Hrad.

A není se čemu divit. Kulinářské umění je jeho vášní, kterou přenáší i na ostatní. Pořádá školící kurzy pro šéfkuchaře i širokou veřejnost. Karolína Blechová, instore manager Vitana FS, o něm sama říká: „Luboš je nejen skvělý kuchař, ale také skvělý školitel. Své posluchače umí zaujmout a snadno je vtáhnout do svého živého vaření. V každém umí rozdmýchat nové nadšení a přiměje je koukat na kuchařské umění z nové perspektivy.“

Jeho jídlo ochutnali všichni tři čeští prezidenti, návštěvníci festivalu Smetanova Litomyšl nebo VIP hosté biatlonových závodů v Novém Městě na Moravě. Vyzkoušel si i účinkování v televizních pořadech o vaření a potkáte ho i na všech akcích Vitana FoodServis. A co na výrobcích Vitana oceňuje nejvíce? Podle jeho vlastních slov má rád zejména pravou českou chuť, kterou se výrobky pyšní, výhodná balení a snadná dávkování.