O nás

Mnozí z Vás již přes Byšice jeli, ale věříme, že málo kdo měl možnost vidět areál VITANA z výšky. Na fotografii jsou vidět nejen původní části areálu, ale i nové výrobní prostory a sklady, expediční plocha a nová čistička.

Profesionální partner v oblasti gastronomie

Krátké představení společnosti Orkla

SuccessSpolečnost Orkla ASA, kótována na burze v norském Oslu, patří k předním firmám vyrábějícím značkové spotřební zboží v oblasti potravin a drogistického zboží v severských státech. Dále se angažuje v realitním byznysu, v oblasti hliníkových výrobků a finančních investic.

Orkla se strategicky zaměřuje na růst aktivit souvisejících se značkovým spotřebním zbožím. Na konci roku 2012 měla na 28.000 zaměstnanců a její roční obrat činil 30 miliard NOK.

V oblasti značkového spotřebního zboží, kde Orkla působí, jí většinou patří první či druhé místo na trhu. Hlavní část portfolia se nachází ve Skandinávii a pobaltských státech, i když významné postavení má také v některých kategoriích v Rusku, Indii, Rakousku, Polsku a České republice. Prostřednictvím divize potravinových ingrediencí je rovněž významným dodavatelem mnoha evropských pekáren.

Společnost Orkla je jedním z nejstarších obchodních konglomerátů v Norsku. Její začátky se datují do doby před více než 350 lety.